Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Працівники

І.Апарат селищної ради та її виконавчих органів

1

Ковальчук Борис

Петрович

селищний голова

2

Тищенко Ольга

Петрівна

секретар ради

3

Залата Юрій Іванович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Кириченко Лілія Василівна

заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики

5

Мавроді Наталя

Миколаївна

керуючий справами

 (секретар) виконавчого комітету

6

Марюха Олександр

Миколайович

староста Вершинського  старостинського округу Більмацької селищної ради

7

Сімченко Анатолій

Миколайович

староста Більманського  старостинського округу Більмацької селищної ради

8

Ковальок Віталій

Петрович

староста Мар'янівського  старостинського округу Більмацької селищної ради

9

Каріка Ніна

Іванівна

староста Гусарківського  старостинського округу Більмацької селищної ради

10

Мороховський Олег Васильович

староста Смілівського старостинського округу Більмацької селищної ради

11

Супрун Людмила

Федорівна

староста Новоукраїнського старостинського округу Більмацької селищної ради

12

Тіцька Таїсія Вікторівна

державний реєстратор

13

Жуков Геннадій Іванович

головний спеціаліст (з юридичних питань)

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

14

Шапран Ольга Анатоліївна

начальник відділу - головний бухгалтер

15

Гром Тетяна Миколаївна

заступник головного бухгалтера

16

Шкрибітько Лідія

Григорівна

касир

17

Бендарська Ірина Вікторівна

головний спеціаліст

18

Конопльова Ольга Миколаївна

головний спеціаліст

Відділ земельних відносин

19

Коломоєць Валерій Анатолійович

начальник

20

Бугайов Юрій Валерійович

 

головний спеціаліст

21

Плошенко Ольга Миколаївна

головний спеціаліст 

22

Качура Олександр Олександрович

спеціаліст ІІ категорії

Відділ економіки, містобудування та житлово-комунального господарства

23

Круть Костянтин Геннадійович

начальник

24

Урлова Інна Олександрівна

 

спеціаліст І категорії

25

Владецький Дмитро Анатолійович

головний спеціаліст

Відділ організаційної роботи

26

Малюга Наталія Володимирівна

начальник

27

Копаєв Володимир Михайлович

головний спеціаліст

28

Рябовол Анна

Олегівна

секретар керівника

29

Бутенко Наталія Георгіївна

діловод

30

Івашина Інна Олексіївна

архіваріус

31

Залата Тетяна Олегівна

фахівець з інтерв`ювання

32

Дьяченко Віта Сергіївна

діловод  

33

Прохорова Ніна Іванівна

діловод 

34

Проценко Олена Іванівна

діловод 

35

Черняк Світлана Дмитрівна

діловод 

36

Нижниковська Оксана Віталіївна

діловод

37

Романюк Валентина Миколаївна

діловод відділу організаційної роботи

Відділ освіти, молоді, культури та спорту

38

Сіляєв Віктор Миколайович

начальник

39

Селезньова Тамара Миколаївна

головний спеціаліст

40

Шакун Євген Вікторович

головний спеціаліст

Відділ з питань соціального захисту населення

41

Чернишенко Віталій Володимирович

начальник

42

Лось Юлія Федорівна

головний спеціаліст

43

Підгірна Ольга Михайлівна

головний спеціаліст

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

44

Зима Людмила Вікторівна

начальник відділу-адміністратор

45

Шевченко Ніна Дмитрівна

адміністратор

46

Гетьман Ольга Олексіївна

адміністратор

47

Кульчицька Наталя Миколаївна

адміністратор

Відділ кадрової роботи

48

Табакова Тамара

Леонідівна

начальник

ІІ. Виконавчі органи ради зі статусом юридичної особи

Відділ фінансів

49

Хоменко Віталій Васильович

начальник

50

Лисак Анжеліка Вікторівна

заступник начальника

51

Батечко Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст

52

Хайло Олександр Сергійович

головний спеціаліст

Служба у справах дітей

53

Селезньова Світлана Петрівна

начальник

54

Бростило Віта Юріївна

головний спеціаліст

ІІІ. Робітники, зайняті обслуговуванням

55

Халецький Сергій Іванович

водій

56

Прохоров Микола Миколайович

водій

57

Овчиннікова Світлана

Іванівна

прибиральник службових приміщень

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора