Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Привітання

15 Лютого, 2021 р., 09:03
Вітаю Вас з православним святом - Стрітенням Господнім. Це день великих зустрічей, коли зустрічаються Старий і Новий Завіт, старець Симеон зустрівся з немовлям Ісусом, а зима зустрічається з весною, хочу побажати віри: в майбутнє, в любов, в торжество справедливості.
14 Лютого, 2021 р., 08:09
Кохання – це сила життя, що здатна розбити будь-які перепони. Щиро бажаю всім світлого та сильного кохання та міцного здоров'я. Нехай цей день для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших чудовим їх продовженням.
21 Серпня, 2020 р., 12:36
Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки. Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні... З нагоди такого важливого свята бажаємо усім нам сил у боротьбі та досягнення поставленої мети. Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу. Сьогодні важливо одне: наша перемога - це наше майбутнє. Давайте змінимо нашу Батьківщину, нехай вона стане кращою, чистішою, а в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі! Слава Україні!
21 Серпня, 2020 р., 12:28
Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України! Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини. Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора