Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Привітання

25 Серпня, 2020 р., 16:20
Головна цінність нашої громади – це люди. 95 років виповнилось Ганні Гнатівні Отченашенко. Не зважаючи на те, що Ганну Гнатівну діти забрали до м. Оріхова Запорізької області, селищний голова Борис Ковальчук разом зі своїм заступником Лілією Кириченко привітали ювілярку зі святом. Побажали довгих років життя у здоров’ї та турботі. Родина Ганни Гнатівни зібралася велика і дружна. Дуже дякували за увагу селищної ради до людей поважного віку.
21 Серпня, 2020 р., 12:36
Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки. Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні... З нагоди такого важливого свята бажаємо усім нам сил у боротьбі та досягнення поставленої мети. Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу. Сьогодні важливо одне: наша перемога - це наше майбутнє. Давайте змінимо нашу Батьківщину, нехай вона стане кращою, чистішою, а в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі! Слава Україні!
21 Серпня, 2020 р., 12:28
Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України! Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини. Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора