Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Привітання

26 Вересня, 2021 р., 08:00
Шановні працівники дошкільних закладів, батьки, дорогі дітки! Сьогоднішнє свято дарує нам чудову можливість зануритися у прекрасний та неповторний світ дитинства. Дорогі вихователі та працівники дитячих садочків нашої громади. Вам батьки довіряють свій найцінніший скарб. Саме до вас горнуться діти, саме вас вони вважають своїми друзями, цілковито довіряють вам і часто нашіптують свої дитячі таємниці.
21 Вересня, 2021 р., 08:00
21 вересня православні християни святкують Різдво Пресвятої Богородиці - релігійне свято на честь Богородиці Діви Марії.
17 Вересня, 2021 р., 08:00
Шановні рятівники ! Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від
11 Вересня, 2021 р., 08:00
Дорогі спортсмени, тренери, професіонали та любителі, всі ті, хто любить та цінує спорт! Від щирого серця вітаю Вас із Днем фізичної культури і спорту України!
05 Вересня, 2021 р., 08:00
Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.
24 Серпня, 2021 р., 10:08
Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки. Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні... З нагоди такого важливого свята бажаємо усім нам сил у боротьбі та досягнення поставленої
19 Серпня, 2021 р., 08:44
Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із величним християнським святом Преображення Господнього, яке в Україні з давніх-давен більш знане, як Яблучний Спас.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора