Кам'янська громада

Запорізька область, Пологівський район

Привітання

19 Січня, 2022 р., 08:35
Сьогодні на землю прийшло велике християнське свято - Хрещення Господнє. Нехай цей день принесе Вам впевненість в завтрашньому дні, допоможе зберігати ясність розуму, чистоту душі та доброту свого серця. Бажаю, щоб щаслива доля зберігала від всіх неприємностей і дарувала радість життя.
10 Січня, 2022 р., 09:54
ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ СІМЧЕНКО - почесний громадянин нашого селища. Це звання він отримав за вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток територіальної громади смт Куйбишеве, довгорічну трудову, активну громадську діяльність.  Сьогодні йому виповнюється поважних 82. 
24 Грудня, 2021 р., 10:43
Архіви – це душа нації, її безцінна культурна скарбниця, пам’ять кожного з нас!
07 Грудня, 2021 р., 08:00
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Цей день є святом кожної громади та кожного її мешканця. Адже місцеве самоврядування – найбільш наближений до людей рівень влади.  Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя й успіхів у вашій щоденній копіткій праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, добробуту та злагоди!
06 Грудня, 2021 р., 08:00
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Цей день ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляємо голови.
20 Листопада, 2021 р., 08:00
Діти – наші квіти життя. Ми їх любимо, цінуємо. 20 листопада 2020 року ми відзначаємо Всесвітній день дітей. У Всесвітній день дитини бажаємо, щоб кожна дитинка на цій планеті була щаслива і здорова, щоб чадо завжди було оточене турботою і вірною любов'ю, щоб наші діти ні в чому не мали потреби і не сумували ні за що на світі. Бажаємо солодощів і радощів, веселощів і чудових друзів,
09 Листопада, 2021 р., 16:07
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю вас з професійним святом – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
07 Листопада, 2021 р., 08:01
Є тaкa професiя – соцiaльний прaцiвник. I у першу недiлю листопaдa в Укрaїнi згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiд 13.04.1999 № 374/99 вiдзнaчaють День прaцiвникa соцiaльної сфери.         Щиро вiтaю iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора