Більмацька громада

Запорізька область, Більмацький район

Вакансії

Більмацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Фінансово-господарська група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти, культури та спорту» Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області».

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, вільне володіння державною мовою, певний рівень організаційних навичок, стаж роботи не менше трьох років.

       Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади керівника, до якої додається мотиваційний лист у довільній формі;

копію паспорта;

копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

копію документа про освіту;

копію трудової книжки;

копію військового квитка;

попередження про спеціальні обмеження;

письмову згоду на обробку персональних даних;

особову картку працівника П-2;

автобіографію;

фотокартки 6x4 (2 шт.);

проєкт перспективного плану розвитку Установи;

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції (електронна форма);

         Кандидати на посаду Директора можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Термін подання документів – 20 календарних днів із дня оприлюднення повідомлення.

Документи приймаються до 02 червня 2020 року за адресою: смт Більмак, вул.Центральна 56, кімната 4. Інформацію щодо подання документів можна отримати за телефоном: 2-18-11.

            Проведення конкурсу відбуватиметься відновідно до затвердженого Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Фінансово-господарська  група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти, культури та спорту» Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області.

         Рішення селищної ради від 28.02.2020 № 1  «Про Порядок  призначення та звільнення директора комунальної установи «Фінансово-господарська група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти, культури та спорту» розміщено на сайті Більмацької селищної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора