Кам’янська громада

Запорізька область, Пологівський район

EUКраїна

13 Травня, 2021 р., 14:38
Напередодні Великодня за ініціативою депутата Більмацької селищної ради Олени БИКОВСЬКОЇ в селищі Більмак по вулиці Горького облаштовано дитячий майданчик новим спортивно-ігровим комплексом, який подарував малечі керівник ТОВ «Україна» - Сергій ШАЙДОВСЬКИЙ.
13 Травня, 2021 р., 14:37
Квіти - це частинка природи, навколишнього світу, квіти - це радість і настрій,  квіти - це привід посміхнутися, привід задуматися про прекрасне. Сьогодні, аби зробити наше селище красивішим та привабливішим, у центрі селища біля інформаційної дошки працівники «Благоустрою» висадили саджанці петунії, які другий рік поспіль дарує громаді приватний підприємець Іван АБЛІЦОВ. Дякуємо за небайдужість до благоустрою нашого селища! Сподіваємося, що кожен з нас буде дбайливо ставитися до висаджених рослин, які незабаром робитимуть селище більш затишним та привабливим.
06 Травня, 2021 р., 14:36
Група небайдужих жителів с.Новоукріїнки разом зі старостою Новоукраїнського старостинського округу Людмилою СУПРУН 6 травня цього року провели суботник біля пам`ятника Герою Радянського Союзу Баранова В.А., пам'ятника льотчику Афросіну О.А та на Братській могилі в с.Березівка.
28 Квітня, 2021 р., 19:13
23 квітня 2021 року в населених пунктах Більмацької громади відбувся День довкілля з благоустрою і озеленення територій.  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора