Більмацька громада

Запорізька область, Більмацький район

Новини

07 Серпня, 2020 р., 11:37
Ви – представники благородної та почесної професії, адже не дарма кажуть, що медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство. Завдяки вашій сумлінній праці, відданості обраній справі - ветеринарно-санітарна безпека в нашому районі стабільна.
07 Серпня, 2020 р., 11:33
Від щирого серця прийміть вітання до Дня будівельника. Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю. Бажаю вам здоров'я, наснаги та впевненості у власних силах. Вірю, що ваш професіоналізм ви спрямуєте у важливе русло розбудови нашої держави. З професійним святом вас!
07 Серпня, 2020 р., 11:28
Свято здорового способу життя - День фізкультурника, бере свій початок з далеких 80-х років. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і наш район, і ми пишаємося досягненнями наших спортсменів. Ваш приклад є поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого краю.
07 Серпня, 2020 р., 08:05
Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.
06 Серпня, 2020 р., 16:46
Селищний голова Борис Ковальчук провів нараду з питання підготовки до відзначення в громаді Дня незалежності та Дня Державного прапора України. У нараді взяли участь працівники апарату селищної ради, керівники комунального закладу "Центр культури та дозвілля" та комунального підприємства "Благоустрій", представники райдержадміністрації та поліції. Борис Петрович довів до відома присутніх план заходів з відзначення цих визначних дат, який затверджено рішенням виконкому селищної ради. Під час наради обговорено деталі підготовки та надано доручення відповідальним працівникам апарату селищної ради.
06 Серпня, 2020 р., 13:38
В рамках Конкурсу є 3 теми, які можуть бути розкриті з тематики “Фінансова грамотність громадян як основа добробуту та стабільності” :
05 Серпня, 2020 р., 13:04
Сума компенсацій працюючим за час ізоляції від COVID-19
 
05 Серпня, 2020 р., 11:43
Роз’ясненя Національного агнства України з питань державної служби
03 Серпня, 2020 р., 13:45
31 липня відбулася чергова п`ятнадцята сесія Більмацької селищної ради сьомого скликання.
03 Серпня, 2020 р., 11:28
Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 затверджено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018р. № 107 і затверджено ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (далі - Порядок). Згідно з цим Порядком отримувачами бюджетних коштів є суб'єкти господарювання — юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства у галузі тваринництва та бджільництва, а також фізичні особи, у яких наявні бджолосім'ї. Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї (далі - дотація за бджолосім'ї) є одним із напрямів державної підтримки куди спрямовуються бюджетні кошти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора