Кам’янська громада

Запорізька область, Пологівський район

НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ

Дата: 13.02.2024 10:24
Кількість переглядів: 139

Фото без описуUSAID в рамках Програми з аграрного і сільського розвитку (АГРО), в межах Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна) надаватиме домогосподарствам у постраждалих від війни громадах та вимушеним переселенцям безкоштовне насіння овочів напередодні весняної посівної. 
Така ж ініціатива з підтримки домогосподарств була реалізована навесні 2023 року. Понад 50 000 домогосподарств з 391 громад скористалися цією ініціативою та виростили понад 58 000 т овочів для забезпечення своїх родин. До реалізації цього проекту вже долучилися компанії Bayer, Enza Zaden, Lark Seeds, Nunhems, Hazera, Seminis, Rijk Zwaan, Syngenta та інших. 
Насіння овочів отримають не лише мешканці деокупованих та прифронтових громад, а й вимушені переселенці, а також представники соціально вразливих верств населення (багатодітні сім’ї, малозабезпечені тощо) з інших регіонів, які мають присадибні ділянки.
Прохаємо повідомити на електронну адресу селищної ради kubrada@ukr.net до 14.02.2024 щодо потреби у забезпечені посівним матеріалом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора