Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Новини

Дата: від до Скинути
16 Листопада, 2020 р., 13:47
Протокол позачергового засівдання регіональної комісії  питань техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій Запорізької області
16 Листопада, 2020 р., 09:03
Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Бажаємо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи. Хай всі ваші плани будуть реалізовані!
13 Листопада, 2020 р., 15:37
12 листопада відбулася дев`ятнадцята позачергова сесія Більмацької селищної ради, яка стала останньою для депутатів сьомого скликання. На сесії прийнято ряд важливих для життєзабезпечення нашої громади рішень. Депутатами надано згоду на організацію співробітництва з сусідніми Комиш-Зорянською та Смирновською ОТГ у формі спільного фінансування (утримання) у 2021 році восьми установ та організацій комунальної форми власності Більмацької селищної ради. Крім наших сусідніх громад, надано згоду на організацію співробітництва і з Розівською громадою на спільне фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства «Більмацька центральна районна лікарня». Також, прийнято рішення про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності Більмацької селищної ради комунального некомерційного підприємства «Більмацька центральна районна лікарня» (з 01.01.2021) та комунальних підприємств «Більмацька районна друкарня» та «Куйбишевське бюро технічної інвентаризації».
13 Листопада, 2020 р., 15:05
До відома та неухильного виконання постанови КМУ від 11.11.2020 № 1100 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641"
13 Листопада, 2020 р., 10:05
День працівників сільського господарства – це свято людей, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарів землі не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Шановні працівники сільського господарства та  сільськогосподарського виробництва, щиро вітаємо вас зі святом і бажаємо успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! І як каже народна мудрість: хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!
12 Листопада, 2020 р., 10:05
Фонд соціального страхування України фіксує значне зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату до ФССУ.
10 Листопада, 2020 р., 11:24
Завершено оновлення інформаційної дошки, що розміщена в смт Більмак біля Центру культури та дозвілля (колишня Дошка пошани). Інформаційна дошка відображає лаконічну інформацію про селищну раду, адміністративний центр громади та старостинські округи. Раніше висаджено зелені насадження на клумбі перед інформаційною дошкою.
09 Листопада, 2020 р., 08:13
Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями. Без традицій нема культури, без культури нема нації. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність. Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Завдячуючи вам, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів викликає ваша робота. Бажаємо вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими. Завдяки вам звершуються великі діяння! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
09 Листопада, 2020 р., 08:06
На початку листопада відзначається державне свято – День української писемності та мови, який був започаткований більше 20 років тому. Метою відзначення свята є консолідація українського суспільства. Дата 9 листопада припадає на вшанування пам’яті Нестора Літописця, адже, за інформацією  вчених, саме з його праць починається українська мова. Упродовж століть українська мова, так само як і український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав. Нині українська мова має державний статус, але зазіхання на неї не припиняються. Отже, варто докладати зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Українська літературна мова належить до найпоширеніших високорозвинених мов світу. Видатний знавець української мови Дмитро Павличко писав: «Українська мова не бідна, не вульгарна, не кривоуста. Вона має свою особливу музикальність. Ця незбагненна душа нашої мови, як золотоносна ріка, виблискує на хвилях народної пісні, переливається в душу нації, творить чуттєву нерозривність українського серця й української землі… Українська мова не вчора придумана. Вона – не сирота, вона має слов'янську родину і світову славу. Вона має все».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора