Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Новини

Дата: від до Скинути
11 Травня, 2021 р., 08:11
про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області
10 Травня, 2021 р., 20:41
Традиційно напередодні 9 травня на всій території Більмацької селищної ради проводять впорядкування меморіалів, пам’ятників та могил героїв які загинули у Другій світовій війні. Зазвичай роботи виконують працівники КП «Благоустрій», яким на допомогу приходять небайдужі громадяни та керівники підприємств. Вже не перший рік за братськими могилами на центральному кладовищі доглядають пенсіонери МВС України на чолі з Віктором МАРОЧКОМ. А благоустроєм біля пам’ятника у селі Червоне Озеро опікуються працівники ТОВ «Україна», керівник – Сергій ШАЙДОВСЬКИЙ. Дякуємо цим небайдужим людям за допомогу та активну життєву позицію!
09 Травня, 2021 р., 07:30
Низький уклін вам, дорогі ветерани, за те, що ціною неймовірних зусиль ви змогли вистояти у тій страшній війні і відродити зруйновану країну. Пройдуть ще багато років, але пам'ять про Велику Перемогу буде зберігатися вічно. Відео 
07 Травня, 2021 р., 14:06
Шановні мешканці Більмацької громади! Прохаємо вас під час проведення поминальних днів, Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні суворо дотримуватися вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236!
07 Травня, 2021 р., 13:23
З метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі проти нацизму у Другій світовій війні 8 травня 2021 року о 09:00 у День  пам’яті та примирення, відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятників на території Більмацької територіальної громади з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів.
07 Травня, 2021 р., 11:59
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій скасувала «червону» карантинну зону для Запорізької області. Послаблення карантину відбудеться вже сьогодні, 7 травня. Нас перевели до «жовтої» зони карантину. Отже з 7 травня відновлюється діяльність непродовольчих ринків, закладів освіти,
07 Травня, 2021 р., 10:58
7 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Більмацької селищної територіальної громади. Детальніше в протоколі.
06 Травня, 2021 р., 14:08
Група небайдужих жителів с.Новоукріїнки разом зі старостою Новоукраїнського старостинського округу Людмилою СУПРУН 6 травня цього року провели суботник біля пам`ятника Герою Радянського Союзу Баранова В.А., пам'ятника льотчику Афросіну О.А та на Братській могилі в с.Березівка.
04 Травня, 2021 р., 21:04
До благодійної акції «ДОБРОТА ТА МИЛОСЕРДЯ У КОЖНОМУ!» до свята Великодня долучилася ще одна небайдужа жителька нашого селища. Вона подарувала шкільний портфель для маленької принцеси і цим спростила завдання батькам зі збору дитини до школи.
01 Травня, 2021 р., 20:43
90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. 1 травня з 90-річним ювілеєм вітали жительку села Гусарки – Тарасевич Любов Пертрівну. У гості до ювілярки з привітаннями завітали староста Гусарківського старостинського округу Ніна КАРІКА, депутат Більмацької селищної ради Олена БОРОДАЙ та голова ветеранської організації Таїсія СЛАБИШЕВА. З посмішкою, приваблива у своєму поважному віці, світла, натхненна і доброзичлива ювілярка зустрічала гостей, ділилася спогадами про своє життя й важкі пережиті роки воєнних лихоліть та приймала на свою адресу багато теплих слів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора