Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

В домівці повинно бути чисто. Про День селища

Дата: 29.05.2020 13:28
Кількість переглядів: 59

Рішенням третьої сесії Більмацької селищної ради п’ятого скликання від 11.01.2011 №45 встановлено святкування Дня нашого селища в неділю на день Святої Трійці Святкування. 

Нажаль в умовах карантинних обмежень ми не можемо відсвяткувати день селища традиційно. Але все ж, як добрий господар прибирає та прикрашає до свята свою домівку, Більмацька селищна рада прийняла рішення організувати прибирання та благоустрій території селища.


Працівники комунальних установ селищної ради сфери культури і спорту, крім своїх закріплених територій, прибрали і пофарбували дитячий майданчик по вулиці Центральній.

Посадовці апарату селищної ради спільно з працівниками комунального підприємства «Благоустрій» долучилися до прибирання та благоустрою території навколо багатофункціонального спортивного майданчика, що біля музичної школи. Окрема подяка за надану техніку депутату обласної ради Олександру Машинському.  

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції, започаткованої селищною радою, щоб у свій День наше рідне селище було ще чистіше та затишніше.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора