Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

З Днем медика

Дата: 19.06.2020 10:55
Кількість переглядів: 96

Напередодні Дня медичного працівника Більмацький селищний голова Борис Ковальчук разом зі своїм заступником Лілією Кириченко завітали до лікарні, щоб привітати працівників з їх професійним святом.

«Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь, - зазначив у своїй промові Борис Петрович, - Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках - людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант».

Борис Петрович побажав присутнім та їх родинам міцного здоров’я та благополуччя. Подякував за плідну співпрацю. Вручив Грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров'я та з нагоди Дня медичного працівника Вікторії СТРЕЛЬЧОНОК-медичній сестрі, Людмилі ІВАСЕНКО -  бухгалтеру, Віктору ГУБІ – водію. Гості подарували медичним працівникам до свята солодощі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора