Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Звіт селищного голови у Більманці

Дата: 10.08.2020 14:27
Кількість переглядів: 47

10 серпня 2020 року Більмацький селищний голова Борис Ковальчук на відкритій зустрічі з громадянами звітував про проведену за перший рік роботу на території Більманського старостинського округу.  

У заході, який проходив у формі відкритого діалогу, взяли участь заступники селищного голови Юрій Залата та Лілія Кириченко, секретар ради Ольга Тищенко, виконуючий обов`язки старости сіл Більманка, Бережне Анатолій Сімченко та 25 місцевих жителів.

Борис Петрович доповів присутнім про результати роботи апарату селищної ради та її виконавчих органів за 5 місяців 2019 та І півріччя 2020 року, поділився планами і перспективами вирішення проблем громади. В свою чергу, громадяни порушили перед селищним головою низку болючих для них питань, а саме, транспортного сполучення з центром громади, харчування учнів Олексіївської ЗОШ, які проживають в селі Більманка. Зверталися місцеві мешканці до Б.П.Ковальчука і з приводу отримання одноразової матеріальної допомоги, що надається малозабезпеченим та іншим категоріям населення, які опинилися в складних життєвих обставинах. Під час спілкування з селищним головою присутні висловили свої пропозиції та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері взаєморозуміння та підтримки керівництва громади.

Надалі Борис Петрович буде звітувати перед мешканцями Більмацької селищної ради 11-13 серпня в кожному старостинському окрузі та центрі нашої громади.  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора