Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

З нагоди святкування Міжнародного дня молоді Міністерством молоді та спорту України заплановано такі заходи для молоді.

Дата: 11.08.2020 10:29
Кількість переглядів: 106

12 серпня о 15:00 год. Мінмолодьспорт спільно з Представництвом ООН в Україні та за підтримки Всеукраїнського молодіжного центру підготували онлайн-марафон «100 хвилин з молоддю для молоді».

Цьогоріч Міжнародний день молоді має тему: «Залучення молоді задля глобальних змін». Тож 10 активних молодих людей з різних куточків України, які є рушіями змін у своїх громадах вже готові поділитися своїми історіями успіху. Під час бліц-обговорень кожен з учасників будуть готові розповісти про свій досвід - як змінювати світ навколо себе і займатися улюбленою справою, а також, які є можливості для інших молодих людей, які готові долучитись до цікавих ініціатив.

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі та транслюватиметься на декількох Facebookсторінках:  United Nations in Ukraine (https://www.facebook.com/ochaukraine/). Міністерство молоді та спорту України (https://www.facebook.com/minmolodsport/). Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine (https://www.facebook.com/UNFPA.Ukraine/).

Також інформуємо, що з 04 до 14 серпня глядачів телеканалів регіональних філій Національної суспільної телерадіокомпанії України (UA:Суспільне) знайомитимуть із цьогорічними лауреатами Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Відео будуть доступні в міжрегіональному проекті «Ранок на Суспільному», у блоках між програмами в ефірі філій та на цифрових платформах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора