Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Звітний концерт народних колективів КЗ «Центр культури та дозвілля»

Дата: 17.08.2020 13:34
Кількість переглядів: 45

15 серпня поточного року в Центрі культури і дозвілля селищний голова Борис Ковальчук вітав аматорів народного мистецтва - наші 6 народних самодіяльних колективів, які захищали звання «народний» під час звітного концерту народних колективів.

Те, що концерт був чудовий – це нічого не сказати. Кожен номер у глядачів викликав шквал аплодисментів.

Комісія у складі представників обласного науково-методичного центру культури та мистецтв Запорізької облдержадміністрації Олени Златової, Юлії Вовк, Сергія Бабенка вирішувала не лише підтвердження звання народний у шести народних самодіяльних колективів, а й оцінювала роботу фольклорного ансамблю «Горлиця» (керівник Каналош Людмила Сергіївна).

Ці гарні жіночки вже багато років збирають, відтворюють і передають глядачеві українську пісню, яка звучала багато років тому. В таких піснях відчуваєш душу рідного краю. З 2016 року ансамбль «Горлиця» занесений до обласного реєстру нематеріально-культурної спадщини ЮНЕСКО, як елемент «пісні степового краю».

А от звання «народний» багато років не могли отримати.

Старання і труд «Горлиці» та його керівника не залишилися непоміченими Борисом Петровичем. Ним вжито відповідні заходи, щоб донести бажання «Горлиці» працювати і надалі ще з більшим натхненням, тільки вже маючи заслужене звання «народний». І він сподівається, що комісія гідно оцінить заслуги ансамблю і прийме рішення про присвоєння йому звання «народний».

Селищний голова  під час виступу наголосив: «У нас є порозуміння з керівником комунальним закладу «Центр культури і дозвілля» Людмилою Суржею, втім як і з усіма керівниками комунальних закладів, установ, підприємств селищної ради. Будь-яке порушене питання чи проблему вирішуємо спільно. А якщо не вдається вирішити із якихось об’єктивних причин, то плануємо, як його вирішити поступово. Ми підтримуємо культуру і надалі будемо це робити».

Борис Ковальчук побажав усім невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора