Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2020 10:10
Кількість переглядів: 56

23 серпня відбулися урочистості з нагоди підняття Державного Прапора України. Звертаючись з привітальним словом до учасників заходу, селищний голова Борис Ковальчук сказав: «Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. На превеликий жаль, український прапор - прапор кольорів мирного неба і золотого поля, залитий кров’ю найкращих синів українського народу і окроплений святими сльозами матерів. Ми, українці, сплачуємо велику ціну за право називатися нацією гордих, вільних і відповідальних громадян».

Борис Петрович побажав усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої громади! Щоб розум, воля і любов до рідного краю згуртовували усіх.

Під час заходу Борис Ковальчук привітав з 90-річчям та вручив подарунок Лідії Денисівні Кобзаренко – розумній, мудрій, добрій, порядній, красивій людині, педагогу.

Центр культури та дозвілля під час заходу презентував Гімн Більмацької ОТГ. Слова і музику до гімну громади написав Олександр Шиян.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора