Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Конкурс бізнес-грантів на сході України: подовжено термін прийому заявок

Дата: 10.09.2020 08:23
Кількість переглядів: 120

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує про подовження терміну прийому заявок на конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей та в окремих районах та містах Запорізької області вздовж узбережжя Азовського моря.

Конкурс проводиться за підтримки Європейського Союзу, урядів Данії та Японії.

Кінцевий термін подання заявок: 20 вересня 2020 року до кінця доби.

Неповні заявки, та заявки, які надійдуть пізніше встановленого терміну, будуть автоматично відхилені.

Детальнішу інформацію про грантовий конкурс можна знайти за посиланням.

  • Максимальна сума одного гранту складає 250 000 гривень. 
  • Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості проєкту.
  • Заявки можна подати ВИКЛЮЧНО через онлайн систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua
  • Заявки заповнюються і подаються ЛИШЕ українською мовою.

Метою конкурсу є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Загальний бюджет грантової програми, розрахованої на 2019-2020 рр., складає 5,24 млн доларів США, зокрема 2,56 млн доларів США для конкурсу, що оголошується.

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора