Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА 30. ІНФРАСТРУКТУРА» РОЗПОВІВ ПРО ПРОЄКТ «ВЕЛИКА РЕСТАВРАЦІЯ»

Дата: 22.02.2021 16:00
Кількість переглядів: 20

За словами Глави держави, завдяки цьому проєкту будуть відреставровані українські замки, музеї та театри

«Ми прагнемо, аби Україна була комфортною та затишною не тільки для наших громадян, але й для гостей з усього світу. Ми розуміємо великий та недооцінений туристичний потенціал нашої країни. Нам є що показати і є чим здивувати світ. Тому цьогоріч ми почали програму «Велика реставрація». Мова про відновлення українських замків, музеїв, театрів та інших перлин нашої історичної і культурної спадщини. За три наступних років буде відреставровано 150 таких об’єктів по Україні», – розповів Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

До речі, під час свого виступу на форумі Президент України також зазначив, що минулого року в Україні побудували 6,5 тисяч кілометрів доріг.

«Всі думали, що хороші дороги та Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю. Результат минулого року, незважаючи на коронакризу, – шість з половиною тисяч кілометрів доріг. З них чотири тисячі – державного значення і дві з половиною тисячі – місцевого. Коли ми вперше заявили про ці плани, їх вважали божевіллям. Сьогодні це офіційна статистика і вже історія. Тому ми не збираємось зупинятись і наша ціль на 2021-ий рік не зменшується – це чотири з половиною тисячі кілометрів державних доріг та дві тисячі кілометрів місцевих доріг», – заявив Володимир Зеленський.

Долучайтесь до трансляції :  https://www.facebook.com/345301189876843/videos/881317032653414


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора