Запорізька область, Пологівський район

Нагородження учасників Всеукраїнських змагань з боротьби дзюдо

Дата: 30.11.2021 15:27
Кількість переглядів: 177

Фото без опису25 жовтня у залі засідань Кам’янської селищної ради відбулось нагородження учасників Всеукраїнських змагань з боротьби дзюдо під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Цей відкритий турнір проходив 12-14 листопада 2021 року у смт Ворохта Івано-Франківської області. Організаторами є Всеукраїнське фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

В змаганнях взяли участь 11 команд з різних куточків України.

Запорізьку область представляли вихованці комунального закладу «Кам’янська дитячо-юнацька спортивна школа» (тренер Станіслав Береговий).

За програмою змагань підопічні тренера-викладача Берегового С.В.  відзначились у особовому заліку у ваговій та віковій категоріях серед юнаків 2006-2008 років народження.

Так, зокрема, I місце у своїй категорії посів Данііл Халявка (смт Кам’янка);  II місце – Роман Мануілов (с Новоукраїнка);   III місце – Дмитро Лисак (смт Кам’янка);  V місце – Софія Гвоздьова (смт Кам’янка);  VII місце – Дар’я Дорошенко (с Смирнове).

Завдяки цим здобуткам наша збірна посіла загальнокомандне призове III місце у Всеукраїнських змаганнях. Першими стали юні спортсмени з Донецької області, друге місце виборола збірна Львівської області.

Призерів змагань привітав Кам’янський селищний голова Борис Ковальчук та вручив Почесну грамоту тренеру-викладачу Станіславу Береговому за підготовку вихованців та зайняте третє командне місце у фіналі Всеукраїнських змагань з боротьби дзюдо під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» та грамоти юним дзюдоїстам призерам за активну участь у Всеукраїнських змаганнях з боротьби дзюдо. Депутати обласної ради Олександр Машинський та Сергій Жовнір надали подарунок у вигляді грошових премій. А від адміністрації КЗ "Більмацька ДЮСШ" діти отримали солодощі.

Приєднуємось до вітань та бажаємо нашим юним спортсменам подальших успіхів на спортивних аренах.