Кам’янська селищна територіальна громада

Запорізька область, Пологівський район

Початок літа – з ворожого обстрілу: у Запоріжжі внаслідок російської дронової атаки поранено троє людей

Дата: 01.06.2025 12:56
Кількість переглядів: 44

У перший день літа окупанти вчергове атакували Запоріжжя дронами. Внаслідок ворожого обстрілу троє людей поранено,  десятки будинків та декілька авто пошкоджено. До ліквідації наслідків російського удару залучено понад 140 людей та 30 одиниць техніки.

Житель Запоріжжя Сергій оглядає руйнування в його будинку після нічної ворожої атаки. Чоловік розповідає, що будував оселю власноруч протягом семи років. Тепер вона сильно пошкоджена: частково зруйновано дах, вибито вікна.

– Дрон прилетів у п’яти метрах від нас. Була пожежа в закинутому будинку, що через дорогу, та трохи – у сусідньому. Мене та мою жінку посікло уламками. Нам надали першу допомогу, – розповів Сергій.

У приватному будинку, де проживає Раїса Олексіївна разом із онуком Микитою, від ударної хвилі вибило вікна. Жінка розповідає, що чула декілька вибухів.

Детальніше – за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора