Відбудова Запоріжжя: відновлення зруйнованих багатоповерхівок та допомога мешканцям
Запорізька область активно працює над відновленням житлового фонду, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів протягом 2022-2025 років:
☑️ Із 21 частково зруйнованої багатоповерхівки, вже успішно завершили відбудову 6 будинків.
☑️ Наразі 7 будинків перебувають у процесі реконструкції, і їхнє завершення заплановано до кінця року.
Це стосується й таких складних об'єктів, як: Незалежної України, 67; Незалежної України, 80; Запорізька, 2А та Зестафонська, 8. Мешканці цих будинків зможуть повернутися до своїх осель вже до листопада.
☑️ Ще 4 будинки перебувають на етапі розробки проєктної документації. Це, зокрема, багатоповерхівки по вулиці Олександрівська, 67 та Тополіна, 35, відбудова яких ще не розпочалася. Наразі триває пошук фінансування для цих об'єктів.
☑️ На жаль, 4 будинки не підлягають відновленню через значні руйнування.
Проте їхні мешканці не залишаються без підтримки - для них вже сформовано 189 житлових сертифікатів на загальну суму понад 130 мільйонів гривень, що дозволить кожному придбати нове житло у різних регіонах України.
Докладаємо максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення житла аби наші люди поверталися до рідних осель 🤝
https://t.me/ivan_fedorov_zp/22677