Кам’янська селищна територіальна громада

Запорізька область, Пологівський район

Понад 1200 людей скористалися послугами транзитного центру для евакуйованих у Запоріжжі. Він був відкритий наприкінці листопада і щодня через установу проходять до сотні людей.

Дата: 23.12.2025 19:33
Кількість переглядів: 122

Фото без описуЖителі регіону, які були вимушені виїхати з громад через небезпеку для життя, можуть отримати тут соціальну, юридичну, психологічну та фінансову підтримку, медичну допомогу, оформити довідки.

Мешканці громад, де оголошена евакуація, можуть отримати і 10 800 гривень від міжнародних партнерів.

Люди, які виїхали з громад, де не оголошена евакуація, також звертаються та отримують послуги від держави.

Перебувати у транзитному центрі можливо від трьох до семи діб. Далі - поселення в місця тимчасового проживання в обласному центрі або виїзд у більше безпечні регіони.

Ворог руйнує наші будинки та намагається позбавити нас відчуття дому. Натомість ми гуртуємось задля допомоги усім, хто її потребує. 
Разом - вистоїмо.

https://t.me/ivan_fedorov_zp/30392


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора