Підтримка для людей, які залишилися без житла
❗️Щодня ворог б’є по житлових кварталах. Будинки пошкоджені, люди втрачають оселі - і це реальність, у якій ми живемо.
▪️Люди, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання, у першу чергу в Запоріжжі, отримують по 10 тисяч гривень на оренду житла.
▪️Для тих, хто евакуювався з небезпечних громад регіону, працює Транзитний центр. Тут люди отримують соціальну, юридичну, психологічну та фінансову підтримку, медичну допомогу і можуть оформити необхідні довідки, а потім потрапляють у місця тимчасового проживання або орендоване житло. З моменту відкриття центру ним скористалося понад 4 тисячі людей, серед яких більше тисячі маломобільних.
▪️У місцях тимчасового проживання наразі є близько 300 вільних місць. І якщо ситуація зміниться, ми зможемо оперативно розгорнути додаткові.
Моніторимо ситуацію і розуміємо відповідальність. Не залишаємо людей без підтримки.
https://t.me/ivan_fedorov_zp/33254