Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Новини

Дата: від до Скинути
14 Грудня, 2020 р., 08:22
14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви. Чорнобиль став символом атомної небезпеки у світовому масштабі. Тридцять чотири роки минули після найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, а ми, українці, не можемо сповна оцінити і осмислити наслідки фатального вибуху. Через атомне пекло, ризикуючи своїм життям і здоров'ям, пройшли сотні тисяч ліквідаторів. Міліціонери, пожежники, будівельники, медичні працівники стали на боротьбу з невідомою та неконтрольованою стихією. Сьогодні ми зі страхом згадуємо ті дні, що стали символом трагедії, мужності і самовідданості. Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, перед тими, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Всі вони виконали синівський обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом - зупинили розповсюдження катастрофи, унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України, та інших народів. Ми всі, які живуть нині, їм безмежно вдячні.
11 Грудня, 2020 р., 11:16
Запрошуємо Вас 17 грудня 2020 о 14:00 на презентацію Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), під час якої будуть представлені проекти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Запорізької області (Програма додається). Під час заходу у Вас буде можливість поставити запитання щодо проектів, які вас цікавлять, та запропонувати власні ідеї до співпраці.
10 Грудня, 2020 р., 13:49
З 25 листопада по 10 грудня 2020 року в рамках Всесвітньої Акції «16 днів проти насильства»  в закладах та установах Більмацької селищної ради діяли Інформаційні столи під гаслом «Зупинимо насильство разом!». Захід організували та проводили: Відділ соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Більмацької селищної ради спільно з Більмацькою селищною радою та Комунальними установами - «Більмацька публічна бібліотека» й  «Більмацька дитяча бібліотека» на базі зазначених установ.
09 Грудня, 2020 р., 15:32
Запуску інформаційно-просвітницької кампанії в рамках популяризації послуги патронату для дитини
09 Грудня, 2020 р., 15:29
ПАТРОНАТНА СІМ’Я Під час здійснення соціальної роботи із сім’ями з дітьми, що перебувають в складних життєвих обставинах, періодично бувають ситуації, коли виникає потреба тимчасового вилучення дітей із родини. Проблема постає у вирішенні питання – де розмістити дітей, щоб уникнути психологічно травмуючої для них процедури перебування їх в спеціальному державному закладі. Сьогодні є альтернатива – нова форма сімейного виховання – патронатна сім’я, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей. Що таке патронат? Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
09 Грудня, 2020 р., 10:23
Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року передбачено чергове підвищення розмірів прожиткового мінімуму для різних демографічних груп населення, у тому числі і для непрацездатних осіб з 1712 до 1769 грн. 
09 Грудня, 2020 р., 09:11
9 грудня - Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування людської гідності і попередження цих злочинів. Дата обрана у зв’язку з тим, що в цей день в 1948 році прийнята Конвенція запобігати злочину геноциду і покарання за нього. Геноцид – це цілеспрямовані дії з метою знищення повністю або частково окремих груп населення чи цілих народів. Геноцид учинявся під час так званих «етнічних воєн» та «етнічних чисток» в Африці, Азії і Європі. Не оминула стороною ця біда і український народ. Страшною трагедією для українців був голодомо?р 1932—1933 років — акт геноциду українського народу, організований шляхом створення штучного масового голоду. Якщо протягом 1932 року голодом були замордовані сотні тисяч людей, то в 1933 році лік ішов на мільйони. Це трагічна сторінка життя українського народу. Людство повинне пам’ятати про ці страшні події, пропустивши через своє серце біль тих людей, які помирали не від невиліковних хвороб чи автомобільних аварій, а лиш через те, що в них насильно відбирали останні крихти хліба. Мета Міжнародного дня пам’яті злочинів геноциду – підвищувати обізнаність світової громадськості про саму Конвенцію, а також належним чином вшановувати пам’ять людей, які стали жертвою геноциду, та недопущення подібних злочинів надалі.
08 Грудня, 2020 р., 10:06
Асоціація міст України вітає рішення Президента і дякує за підтримку місцевого самоврядування, в тому числі Запорізької області, адже цей Закон продовжить реформу територіальної організації влади в Україні та сприятиме налагодженню ефективного управління в громадах після місцевих виборів.
07 Грудня, 2020 р., 09:20
Щиро вітаємо вас з днем місцевого самоврядування! Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізовують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально – економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає кращого за нашу землю.  Бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку, добробуту, злагоди і миру. Нехай усі негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю та країни додають усім нам  сили та наснаги.
04 Грудня, 2020 р., 08:17
6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України - національне свято всіх українських військовослужбовців, хто захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. У День Збройних Сил України вітаємо всіх військовослужбовців нашої країни! Ви - наші захисники і опора народу, від вас залежить мир, щастя і благополуччя в нашій державі. Ви захищаєте спокій наших осель, спокій рідних і близьких людей. Тож прийміть привітання і найкращі побажання козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора