Більмацька громада

Запорізька область, Пологівський район

Новини

Дата: від до Скинути
27 Квітня, 2020 р., 14:25
Девіз Всесвітнього дня охорони праці 2020 року ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя
24 Квітня, 2020 р., 10:52
26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, чисельні людські жертви та зруйновані долі – все це, здається мало б бути переконливим доказом того, що мова про безпеку атомної енергетики – не більше як міф, який може надто дорого коштувати всьому людству. Багато років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й. Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох наших земляків. У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. 
 
12 Грудня, 2019 р., 14:54
Напередодні Дня місцевого самоврядування, яке відзначається  щорічно 7 грудня, селищний голова Борис Ковальчук привітав депутатський корпус та колектив Більмацької селищної ради з професійним святом. Грамотами Більмацької селищної ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування були нагороджені: Наталія Бутенко – діловод відділу організаційної, кадрової, архівної роботи та юридичного забезпечення та її виконавчих органів; Юрій Бугайов - спеціаліст І категорії відділу земельних відносин та містобудування апарату ради та її виконавчих органів; Тамара Табакова – головний спеціаліст відділу організаційної, кадрової, архівної роботи та юридичного забезпечення та її виконавчих органів; Ніна Каріка -в.о. старости сіл Гусарка, Дружнє Більмацької селищної ради; Віталій Ковальок – в.о. старости сіл  Мар’янівки, Мирського, Пробудження; Олександр  Марюха – в.о. старости сіл Вершина, Очеретувате; Анатолій Сімченко – в. о. старости сіл Більманка, Бережне. Голова подякував усім за роботу та побажав міцного здоров’я, щастя, добробуту, невичерпної енергії, нових здобутків, та миру. 
02 Грудня, 2019 р., 17:08
Більмацький район є сільськогосподарським районом, але незважаючи на це, зростає кількість травмованих на виробництві в бюджетних установах та організаціях.
02 Грудня, 2019 р., 17:06
03 грудня — це День людей, які потребують щоденної допомоги.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора