Кам’янська громада

Запорізька область, Пологівський район

Новини

Дата: від до Скинути
30 Вересня, 2020 р., 09:02
Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарів. Бібліотекарі – провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Бібліотеки як скарбниці знань та інформації активно впливають на процеси розвитку економіки, науки, освіти, культури. Бажаємо вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.
29 Вересня, 2020 р., 13:13
ПАТРОНАТНА СІМ’Я Під час здійснення соціальної роботи із сім’ями з дітьми, що перебувають в складних життєвих обставинах, періодично бувають ситуації, коли виникає потреба тимчасового вилучення дітей із родини. Проблема постає у вирішенні питання – де розмістити дітей, щоб уникнути психологічно травмуючої для них процедури перебування їх в спеціальному державному закладі. Сьогодні є альтернатива – нова форма сімейного виховання – патронатна сім’я, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей. Що таке патронат? Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
29 Вересня, 2020 р., 09:03
Бабин Яр - страшна сторінка в історії всього людства. Після Другої світової війни назва цього яру стала символом людської трагедії. Так історично склалося, що Бабин Яр і в Україні й у світі втілює значно більше, ніж географічна назва, це одна з трагічних адрес масових розстрілів часів Другої світової війни. Понад сто тисяч людей стали жертвами спотвореного світогляду та нелюдської жорстокості. Саме з цією Київською місцевістю пов’язують початок Голокосту в Європі, хоча насправді хвиля розстрілів котилася до Києва від самого кордону. Київ став першим великим містом, цілком «вільним від євреїв». Саме в Бабиному Яру розстріляли майже все єврейське населення міста. День пам’яті жертв Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків. Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Голокосту - це попередження для людства, і український народ завжди буде єдиним у прагненні ніколи не допускати будь-яких проявів ворожнечі на расовому чи національному ґрунті. Місце трагедії Бабиного Яру - місце історичної пам’яті.
27 Вересня, 2020 р., 10:19
Всесвітній день туризму відзначається щорічно 27 вересня. Мета свята полягає в тому, щоб привернути увагу до важливості туризму, його соціального, культурного, політичного і економічного значення. Свято туризму святкують не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань, хто любить подорожі, любить дізнаватися щось нове, розширює свій світогляд - це непосидючі шукачі пригод. І звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туристичного бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів – усіх, хто професійно забезпечує  нам повноцінний відпочинок. Зі святом всіх небайдужих до туризму людей!
27 Вересня, 2020 р., 10:17
Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива, і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю. Висловлюємо найщиріші слова подяки всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей. Дорогі працівники дошкільного виховання: педагоги-вихователі, та помічники, методисти, музичні керівники! Вітаючи вас зі святом, бажаємо вам здоров’я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків. Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою.
24 Вересня, 2020 р., 10:01
У понеділок, 28 вересня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Тишечко Віталій Володимирович.
23 Вересня, 2020 р., 16:10
Фольклорний колектив білоруського національного товариства «Гусарочка» (голова товариства - Причиненко Світлана Михайлівна, керівник фольклорного ансамблю «Гусарочка» - Шиян Олександр Дмитрович) - це наша гордість і надбання. Це талановиті оригінальні виконавці, які повсякчас беруть участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, оглядах. 
22 Вересня, 2020 р., 16:34
Всім нам відомий вірш Володимира Миколайовича Сосюри «Любіть Україну» та й інші твори цього видатного українського письменника, поета-лірика, автора понад 40 збірок поезій, широких епічних віршованих полотен (поем). Але мало хто знає, що у вересні 1954 року Володимир Сосюра відвідав наші краї. Він зустрівся в районному будинку культури з жителями району, з вчителями та учнями на той час Куйбишевської загальноосвітньої середньої школи, в  будівлі якої у 1965 році відкрилася музична школа.
22 Вересня, 2020 р., 07:52
22 вересня відзначається День партизанської слави України. Свято встановлено в Україні на підтримку ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Це  визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Дії партизанських загонів та підпільних організацій нанесли непоправні збитки живій силі та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення Великої Перемоги. За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу.  Мудрі колись говорили, що страждання відроджують людську душу. А що мали пережити діти, які бачили на власні очі війну, смерть, страждання. Ось і наш земляк Батечко Григорій Єлисейович, якому у ті часи було 12 років був учасником підпільно-партизанської боротьби. Разом з матір'ю вони вивезли з німецького концтабору тяжко пораненого бійця, переховували і лікували його вдома. За це його було нагороджено медаллю «За бойові заслуги». А з часом Григорію Батечку вручили партизанський квиток. У партизанському загоні на Дніпропетровщині воював молодий хлопець, ще один наш земляк, - Комаревський Костянтин Костянтинович. Він був зв’язковим, розвідником, учасником боїв за визволення сіл та міст рідного краю. Переводив через лінію фронту військовополонених. За героїзм, проявлений у роки війни полковник Комаревський К.К. нагородженний багатьма орденами та медалями. Проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора